Ana Sayfa Derneğimizden Haberler ABDULKADİR AYDOĞAN’I ZİYARET ETTİK

ABDULKADİR AYDOĞAN’I ZİYARET ETTİK

678
0

Derneğimiz, Çamlıdere’nin bağrından çıkan değerleri ziyaret etmeye devam ediyor. Bu seferki ziyaretimizi Ak Parti Yenimahalle İlçe Başkanı Abdulkadir Aydoğan’a gerçekleştirdik.

Ak Parti tarafından, Yenimahalle İlçe Başkanlığa atanan hemşerimiz Abdulkadir Aydoğan’ı ziyaret ederek görevinde başarılar diledik ve Çamlıdere’yi ve yöremizle ilgili istişarelerde bulunduk.

Ziyarette; Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği Başkanı Ahmet Tekcan, Dernek Kurucu Başkanımız Ali Öcal, Dernek 3.Dönem Başkanımız Faruk Çalışıcı ve yönetim kurulu üyelerimiz; Abdullah Kocaman, Ahmet Eroğlu,Ali Osman Esin, Bahri Çalışıcı, Hasan Hüseyin Erşahin, Mehmet Balcı, Mehmet Uğur Atalık, Murat Güngör, Sebahattin Yönal, Seçkin Öztürk, Yakup Bilir, Ayrıca dernek üyelerimiz’den; Ahmet Erdoğan, Hasan Hüseyin Filiz, Hasan Ceylan, Mustafa Parlak, Ünal Öztürk, Hakan Akdemir, Mahir Can katıldılar.

Abdullah Aydoğan’a yeni görevinde başarılar dileyen Dernek Başkanımız Ahmet Tekcan, Derneğimizin kuruluş amacı ve yaptığımız faaliyetler ve yapacaklarımız hakkında kısa bilgilendirme yaptı.

Ak Parti Yenimahalle İlçe Başkanı Abdulkadir Aydoğan’da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Derneğimizi daha önceden de bildiğini ve çalışmalarımızı taktir ettiğini, yöremizin bu tür derneklere ihtiyacı olduğunu ifade etti. Ayrıca bundan sonraki çalışmalardan da haberdar olmak istediğini ve en kısa zamanda Derneğimizi ziyaret edeceğini söyledi.

Hatıra fotoğrafının ardından toplantı sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here