Ana Sayfa # AHDE VEFA ZİYARETLERİMİZ

AHDE VEFA ZİYARETLERİMİZ

640
0

Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği olarak her zaman dostlara ve dostluklara önem vermiş bir dernek olarak bir dizi ziyaretlerde bulunduk.

Derneğimize yıllarca hizmet etmiş olan ve 2. Dönem başkanlığımızı yapmış olan ve 2013 yılında aramızdan ayrılan  rahmetli  Gürsel Eylen Başkanımızın değerli eşleri Filiz Eylen’i ziyaret ettik. Ziyaretimizde Gürsel abimizi rahmet ve minnetle andık. Filiz ablamızın misafirperverliği ve ikramları için kendisine teşekkür ederek ayrıldık.

İkinci olarak Dernek üyemiz Erdem Daniş’i ziyaret ederek hal hatır sorduk. Ziyaretimizde  Erdem Danış’in Babası Hüseyin amca ile eski Çamlıdereki anılarından ve yaşadıklarından konuştuk ve keyifli bir sohbet oldu.

Bu ziyaretimizin ardından; 4. Dönem Yönetim Kurulu üyeleği yapmış olan ve Çamlıdere Can Radyo Müdürü Emin İmyan Cindoruk’u ziyaret ederek kendisiyle Çamlıdere ile keyifli bir sohbette bulunduk.

Bu ziyaretimizin ardından 2. Dönem Yönetim Kurulu üyemiz Hasan Hüseyin Filiz‘i ziyaret ettik. Bizleri sazı ile karşılayan değerli abimiz mini bir konser vererek bizleri mest etti.

Ziyaretlerde bizleri samimi ve içten olarak karşılayan ve ikramlarıyle bizleri ağırlayan değerli üyelerimize sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Biz kocaman bir aileyiz.

Ziyaretlere; Dernek Başkanımız Ahmet Tekcan , Genel Sekreter Ali Osman Esin, Yönetim kurulu üyesi Mehmet Uğur Atalık, 3.Dönem  Başkanı Faruk Çalışıcı, 4.Dönem Başkanı Barbaros Yılmaz katılmışlardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here