Ana Sayfa # BANKA MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİK

BANKA MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİK

410
0

Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği ailesi olarak, önemli bir göreve atanan değerli hemşerimizi ziyaret ederek yeni görevinde başarı diledik.

Geçtiğimiz aylarda Vakıflar Bankası Kızılcahamam Şubesi Müdürü olarak atanan fakat Covit-19 nedeniyle ziyaretini gerçekleştiremediğimiz İhsan Gürsoy kardeşimizi ziyarette bulunduk.

Ziyarette, Dernek Başkanımız Ahmet Tekcan, Kurucu Onursal Başkanımız Ali Öcal, 3.Dönem Başkanımız Faruk Çalışıcı, 4.Dönem Başkanımız Barbaros Yılmaz, Genel Sekreterimiz Ali Osman Esin, Yönetim Kurulu üyelerimiz Abdullah Kocaman, Mehmet Uğur Atalık, Mehmet Aydoğan, Dernek üyelerimiz Hasan Ceylan, Mustafa Parlak, Halim Acar, Metin Gürsoy ve Osman Erdoğan yer aldılar.

Çamlıdere’li hemşerilerimizi bu tür önemli görevlerde gördükçe mutlu olduklarını ifade eden Dernek Başkanımız Ahmet Tekcan, İhsan kardeşimizi görevinde başarılar diledi. Derneğimiz hakkında da bilgiler veren Tekcan, Müdürümüzü derneğimize çay içmeye davet etti.

Genç yaşta üzerine büyük bir sorumluluk yüklendiğini ve bunu başarıyla yerine getirmek için elinden geleni yapacağını ifade eden Gürsoy, Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği yöremiz için önemli bir Sivil Toplum Kuruluşu, ziyaretlerinden dolayı da çok memnun oldum dedi. En kısa zamanda ziyaretimize geleceğini ifade etti. İçilen demli çaylarımızın, hoş sohbeti’in ardından toplu fotoğraf çekimi sonrası ziyaret sonlandırıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here