Ana Sayfa Derneğimizden Haberler BİRLİK VE BERABERLIĞİN GERÇEK VE TEK ADRESİ

BİRLİK VE BERABERLIĞİN GERÇEK VE TEK ADRESİ

220
0

BİRLİK VE BERABERLIĞİN GERÇEK VE TEK ADRESİ

Birlik ve beraberliğin, sevgi ve saygının ,dostluk ve kardeşliğin gerçek ve tek adresi olan Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği’nin ; Kurulduğu günden beri hiç aralıksız düzenlediği ve bu yıl da 12.sini düzenlediği iftar proğramı,katılımın yoğun olduğu ve Yenimahalle Belediyesi Düğün Salonu’nda , mütevazı bir törenle gerçekleşti.

İftar programına ; Dernek Başkanı BARBAROS YILMAZ, Kurucu Başkan ALİ ÖCAL, Dernek 3.Dönem Başkanı FARUK ÇALIŞICI’nın yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri, üyeler,davetliler, yakınları ve aileleri katıldı.

Programın sunumunu,Dernek Başkan Yardımcısı MEHMET YILMAZ yaparken,,açılış konuşmasında Dernek Başkanı BARBAROS YILMAZ, hoş geldiniz dilekleri ile kısa ve öz mesajlarla hemşerilerine hitap etti.

Programın sonunda; Sosyal sorumluluk projesi kapsamında, bu eğitim ve öğretim yılında”Osmansin İlk ve Ortaokulları”ndaki toplam 120 öğrenciye komple giysi yardımında bulunan “HAKAN VE HİKMET BAYRAK KARDEŞLER” e dernek bir teşekkür plaketi verdi.

Plaketleri ; Dernek 3.Dönem Başkanı FARUK ÇALIŞICI ve Dernek Genel Sekreteri AHMET TEKCAN verdi.

Kısaca duygu ve düşüncelerini dile getiren HAKAN BAYRAK ve HİKMET BAYRAK konuşmalarında,yapmış oldukları bu yardımlardan duymuş oldukları memnuniyeti ve mutluluğu dile getirdiler..

Ayrıca programa katılan ÇAMLIDERE BELEDİYE SPOR (U16 ve U19) takımının oyuncuları ve Hocaları BAHRİ ÇALICI, Altyapı Sorumlusu FARUK ÇALIŞICI ile Hatıra fotoğrafı çektirdiler ve kısaca duygularını şu kelimelerle ifade ettiler. ” Bu iftar yemeğini organize eden ve birkez daha bir arada olmamızı sağlayan en büyük destekçimiz Ç.D.D.D.’nin Başkanına,ve FARUK Hocamıza birkez daha teşekkürler ve tebrikler ….Emeklerine sağlık”

Bir hayra vesile olurken ayrıca ; Birbirlerini uzun zaman göremeyen dernek üyeleri ve hemşerilerin de buluşma noktası haline gelen dernek, bu buluşmalara da böylece vesile olur hale geldi.

Bu iftar yemeğini organize eden ve bir arada olmamızı sağlayan Ç.D.D.D. Yönetiminde emeği geçenlere teşekküler ve tebrikler..

Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here