Ana Sayfa Derneğimizden Haberler Ç.D.D.D ‘DEN FETHİ YAŞAR’A ANLAMLI ZİYARET

Ç.D.D.D ‘DEN FETHİ YAŞAR’A ANLAMLI ZİYARET

236
0

 

Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği bügün (30 Nisan 2019 Salı) Yenimahalle Belediye Başkanı FETHİ YAŞAR’ ı makamında ziyaret ederek kendilerine bir tebrik ve hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarete ; Ç.D.D.D’nden Başkan BARBAROS YILMAZ,, 3.Dönem Başkanı FARUK ÇALIŞICI,,Genel Sekreter AHMET TEKCAN,,Başkan Yardımcılarından HÜSEYİN YURTOĞLU,, AHMET ERDOĞAN ,,OSMAN SANCAK,, Dernek Kurucu Üyelesi ALİ GÜREL,,Yönetim Kurulu Üyesi İMYAN EMİN CİNDORUK,,Dernek Ülyeleri ve misafirleriden,,VEYİS ALTINTAŞ,,DURAN ARSLAN,,SEBAHATTİN YÖNAL,,HİLMİ MANDAL,,İBRAHİM GÜRSOY,,MEHMET BALCI,,HALİT GÜRSOY,,MURAT ÇANKAYA ve BAHATTİN DEMİRAY katılmışlardır..

Ziyaretin hemen başında Ç.D.D.D. Başkanı BARBAROS YILMAZ, Sayın FETHİ YAŞAR’ â ziyarete mazereti dolayısıyla katılamayan Kurucu Başkanımız ALİ ÖCAL ‘ın selamlarını ileterek başladı.FETHİ BEY’de; gerek ALİ ÖCAL’ ın selamından vede gerekse derneğimizin yapmış olduğu ziyaretten duymuş olduğu memnuniyeti dile getirdi.

Hemen ardından Dernek 3.Dönem Başkanı FARUK ÇALICI da FETHİ BEY ‘e, derneğimizle ilgili görüşlerini sordu.Yenimahalle Belediye Başkanı FETHİ YAŞAR ‘da derneğimizle ilgili olumlu ve iyi niyetli görüşlerini kısaca dile getirirken, birçok derneğin amaçlarının dışına çıktıklarını oysa Ç.D.D.D’nin farkının burada ortaya çıktığını ve faaliyetlerinin memnuniyet verici olduğunu dile getirdi.

Karşılıklı sohbetlerin ardından Fethi Bey’in de yoğun iş temposu da düşünülerek görüşme kısa tutuldu ve Dernek adına Başkan BARBAROS YILMAZ ‘ın Başkan YAŞAR’a taktim ettiği ve iyi niyet dileklerini gösteren vede başarılarından dolayı verilen plaketin ardından çekilen hatıra fotoğraflarıyla birlikte bu anlamlı ziyaret sonlandırilırken;

Hemen ardından Yenimahalle Belediye Başkan Yardımcısı ERHAN ARAS ziyaret edilerek aynı dilek ve temenilerde bulunuldu.

Bâşkan YILMAZ, ERHAN ARAS’a tek-tek dernek üyelerini tanıttı ve başarılarından dolayı ve yapmış olduğu hizmetlerden dolayı bir plaket takdım etti. Aynı şekilde yoğun iş proğramı dolayısıyla ziyaret çok kısa tutulurken kısaca ARAS ” ELİMİZDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPACAKLARINI ” söyledi ve hatıra fotoğrafları çekilmesinin ardından tek tek misafirlerini uğurlayan Yenimahalle Belediye Başkan Yardımcısı ERHAN ARAS’a başarılar dilendi ve böylece yapmış olduğumuz, başarı, dileklerini içeren bu hayırlı olsun ziyareti son bulmuş oldu.

Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here