Ana Sayfa Derneğimizden Haberler Ç.D.D.D’DEN BAŞKAN CAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ç.D.D.D’DEN BAŞKAN CAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

398
0

Ç.D.D.D’DEN BAŞKAN CAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği dün (26 Nisan 2019 Cuma ) Çamlıdere Belediye Başkanı HAZIM CANER CAN’ a ; geçtiğimiz günlerde büyük bir başarıya imza atarak 4. kez üstüste Belediye Başkanı seçilmesinden ve Çamlıderemizdeki başarılı çalışmalarından dolayı bir hayırlı olsun ve tebrik ziyaretinde bulundu.

Ziyarete ; Ç.D.D.D ”nden BAŞKAN BARBAROS YILMAZ, Dernek 3.Dönem Başkanı FARUK ÇALIŞICI’nın yanı sıra,Başkan Yardımlarından MEHMET YILMAZ, HÜSEYİN YURTOĞLU, Yönetim Kurulu Üyelerinden İMYAN EMİN CİNDORUK ,HASAN CEYLAN ve Üyelerimizden, FATİH YÖNAL, HALİT CİNDORUK,AYHAN IŞIK katılmışlardır.

Ziyarete ; BARBAROS YILMAZ’ ın, HAZIM CANER CAN’ a, gerek Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği adına , gerekse Çamlıderemiz adına sunmuş olduğu katkı,yardım ve hızmetlerden dolayı bir plaket sundu.Can da teşekkür ederek her zaman hertürlü desteğe hazır olduklarını bildirdi.

Bunun yanı sıra Çamlıdere Beledoye Spor Altyapı Sorunmlusu FARUK ÇALIŞICI da ; ÇAMLIDERE Belediye SPOR U11 ve U14 Takımlarının Kuşadası İnternational Cup Turnuvası’nda büyük bir başarıya imza atarak almış oldukları 2 adet 4. lük kupalarını takdim etti.

Görüşmeler sırasında öncelikli olarak ,Çamlıderemize yapılması düşünülen Yüksekokul ile ilgili uzun bir fikir alış verişinde bulunuldu.Katılimcılar konuyla ilgili görüşlerini,önerilerini,fikirlerini samimi bir şekilde ortaya koyarken daha çok hangi bölümlerin daha uygun olabileceği konuşuldu.

Ayrıca ; Termal hamam,hastane , ÇAMLIDERE YÖRESEL ÜRÜNLER PAZARI vb gibi konular birbir ele alındı ve özellikle de Sayın CAN tarafından uzun bir bilgilendirme verildi.

Bunların yanında Başkan, ittifakın diğer kanadındaki ortaklarından Sayın HAMİT EKICILER’den de Çamlıdere’ye ZIRAAT ODASI getirilmesi konusunda söz aldı.

Projeler içerisinde yer alan en önemlılerinden biridsi de TOKİ YAZLIK PROJESİ (Yayla mevki) idi ki müthiş bir proje olduğu hiç şüpesizdi.

Toplantının sonunda Başkan ÇAMLIDERE YÖRESEL ÜRÜNLER PAZARI ve JEOTERMAL HAMAMI, misafirlerine birfiil gezdirdi ve bilgilendirmede bulundu.

Yeni oluşumların şekillendiği bu dönemin tüm siyasi partilerimize ,milletimize hayırlar getirmesi dileklerimizle.

Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here