Ana Sayfa # ÇAMLIDERELİ BAŞHEKİMİMİZİ ZİYARET ETTİK

ÇAMLIDERELİ BAŞHEKİMİMİZİ ZİYARET ETTİK

264
0

Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği ailesi olarak, önemli yerlere gelmiş değerli hemşerilerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz.

Geçen aylarda, Kızılcahamam Devlet Hastanesi Başhekimi olarak atanan hemşerimiz Uzm.Dr.Kemal Akın’ı makamında ziyaret ettik. Ziyarette, Dernek Başkanımız Ahmet Tekcan, Kurucu Onursal Başkanımız Ali Öcal, 3.Dönem Başkanımız Faruk Çalışıcı, 4.Dönem Başkanımız Barbaros Yılmaz, Genel Sekreterimiz Ali Osman Esin, Yönetim Kurulu üyelerimiz Abdullah Kocaman, Mehmet Uğur Atalık, Mehmet Aydoğan, Dernek üyelerimiz Hasan Ceylan, Mustafa Parlak, Halim Acar, Metin Gürsoy ve Osman Erdoğan yer aldılar.

Dernek Başkanımız Ahmet Tekcan Derneğimiz faaliyetlerimiz hakkında bilgi vererek başladığı konuşmasına , Başhekimimiz Kemal Akın Hocamıza yeni görevinde başarılar diledi. İnsanlara şifa dağıtan bir kurumun başında bir Çamlıdere’nin olması bizleri heyecanlandırıyor ve gururlandıyor, dileriz sizin arkanızdan nice hekimlerimizde böyle önemli görevlere gelmeye devam ederler. Bundan sonr ki kariyerinizde de başarılar dileriz dedi.

Başhekimimiz de derneğimizin faaliyetinden mutluluk duyduğunu ve yapılacak  ilk projede desteklerini ve katkılarını sunacağını ifade ederek ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

Toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyaret sonlandırıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here