Ana Sayfa Derneğimizden Haberler ÇAMLIDERE’Lİ KAYMAKAMLARIMIZ ÇOĞALIYOR

ÇAMLIDERE’Lİ KAYMAKAMLARIMIZ ÇOĞALIYOR

1198
0

Son zamanlarda Çamlıdere’li Kaymakam sayımız hızla artmaya başladı. İşte onlardan birisi de Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği üyemiz Kemal Sefa Gökmenoğlu oldu.

Rize Kalkandere Kaymakamlığına atanan hemşerimiz Kemal Sefa Gökmenoğlu’na yeni görevinde başarılar dileriz. Rabbim görevi boyunca sayısız başarılara imza atmasını nasip etsin.

KAYMAKAMIMIZI TANIYALIM…

1992 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Ankara’da tamamladı.Aslen Çamlıdere’lidir. 2016 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye bölümünden mezun oldu. Mülki İdare Amirliği mesleğine Mart 2018`de Kayseri Kaymakam Adayı olarak intisap etti. Kayseri’de il merkez stajını, Ankara/Kahramankazan ve Yalova/Armutlu ilçelerinde Kaymakam Refikliği stajını, Uşak`ta Mülkiye Teftiş stajını tamamladı. Kırıkkale’nin Karakeçili ve Çankırı’nın Çerkeş ilçelerinde Kaymakam Vekili olarak görev yaptı. Yurtdışı stajı kapsamında Ürdün Üniversitesinde Arapça dil eğitimi aldı. Kaymakamlık kursunu üstün başarılı olarak tamamladıktan sonra 14.09.2020 tarihinde ilçemizdeki görevine başlamıştır. Evli olup İngilizce ve Arapça bilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here