Ana Sayfa Derneğimizden Haberler ÇARŞAMBA BULUŞMALARININ 724’SÜNÜ GERÇEKLEŞTİRDİK

ÇARŞAMBA BULUŞMALARININ 724’SÜNÜ GERÇEKLEŞTİRDİK

419
0

Çarşamba buluşmalarımız ilk gün ki heyecanla devam ediyor. Bu hafta, 724’ncüsünü gerçekleştirdiğimiz toplantımızın ana gündem maddesi her zaman olduğu gibi Çamlıdere idi.

Toplantıya Dernek Başkanımız Ahmet Tekcan ve Yönetim Kurulu üyeleri başta olmak üzere Kurucu Başkanımız Ali Öcal, Üçüncü Dönem Başkanımız Faruk Çalışıcı ve dernek üyelerimiz katıldı.

Bu Çarşamba toplantımızda çok değerli konuklarımız da bizimle birlikte oldular. Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Ankara İl Başkanı Feramüz Üstün, İl Başkan Yardımcıları Hasan Bayram, Hakverdi Altuğ, Faruk Pala, Yenimahalle İlçe Başkanı Gökhan Kolukırık ve Çamlıdere İlçe Başkanı Şakir Genç’i ağırladık.

Dernek Başkanımız Ahmet Tekcan, toplantıya katılan herkese teşekkürler ettikten sonra derneğimiz ve yaptığımız faaliyetler hakkında kısa bir bilgilendirme yaptı. Başkanımız,” 1 Kasım 2006 Çarşamba günü hangi heyecanla yol çıktık ise bugünde aynı heyecanla yolumuza devam ediyoruz. Sevdamız Çamlıdere… Başta eğitim olmak üzere, sanat, kültür ve spor alanında 14 yıldır çok ciddi çalışmalar yaptık. Yapmaya devam ediyoruz. Her Çarşamba ciddi gündemle faaliyetlerimizi istişare yaparız. Örnek bir sivil toplum kuruluşu olduğumuzu düşünüyoruz. Bugün siz değerli konuklarımızı ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz”diyerek konuklara sözü bıraktı.

Yapılan faaliyetler ve derneğin ilke ve prensiplerinden çok etkilendiklerini ifade eden Feramuz Üstün başta olmak üzere, tüm konuklar Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği gibi sivil toplum kuruluşlarının ülkemiz için bir şans olduğunun altını çizip, emeği geçen tüm üyelerimizi kutladılar. Gecede Kurucu Başkanımız Ali Öcal, Üçüncü Dönem Başkanımız Faruk Çalışıcı ve üyelerimizde yaptıkları konuşmalarla gece samimi ve içten iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here