Ana Sayfa # DERNEĞİMİZDEN ANLAMLI ZİYARET

DERNEĞİMİZDEN ANLAMLI ZİYARET

230
0

Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği Ailesi olarak Derneğimize her zaman katkı sunan ve yardımda bulunan  işadamı AS DİNÇER YAPI MARKET Sahibi ve aynı zamanda Dernek başkanımız Ahmet Tekcann’ ın kayınbiraderi olan  Süleyman Dinçer’i yeni açılan işyerinde ziyaret ettik.

Ziyarete şu isimler katıldı; Kurucu Başkanımız Ali Öcal, Dernek Başkanımız Ahmet Tekcan, Menekşe Tekcan, Elif Nilay Tekcan, Üçüncü Dönem Başkanımız Faruk Çalışıcı, Ayşe Gülgün Çalışıcı, Ömer  Çalışıcı, Genel Sekreterimiz Ali Osman Esin, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Murat Güngör, Mehmet Uğur Atalık, Sebahattin Yönal, Kurucu üyelerimizden Ahmet Erdoğan ve Hasan Ceylan, Üyelerimizden Mustafa Parlak, İmyan Emin Cindoruk, Yılmaz Cesur ve Hasan Özçelik katıldılar.

Süleyman Dinçer  ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek,  buralara nasıl geldiğini ve güzel bir anısını da bizlerle paylaştı.  Paylaşmanın güzel olduğunu bunu da Derneğimizin güzel yaptığını ifade eden Dinçer, “Türkiye’de birçok Dernek var ama sizin gibi düzenli çalışan çok az. Güzel projelere ve etkinliklere imza atıyorsunuz. Bu güne kadar nasıl yanınızda olduysam bundan sonra da elinden geldiği kadar yardım etmeye devam edeceğim” dedi.

Dernek Başkanımı Ahmet Tekcan’da bu güne kadar yardımları için ve Süleyman Dinçer’e teşekkür ederek, Memleketi Trabzon olduğu için kendisine Trabzonspor logosunu temsil eden filografi tablosu hediye etti.  Toplu fotoğraf çekimi ardından ziyaret sonlandırıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here