Ana Sayfa # DERNEĞİMİZİN BU HAFTA MİSAFİRLERİ VARDI

DERNEĞİMİZİN BU HAFTA MİSAFİRLERİ VARDI

316
0

Derneğimiz, Geleneksel Çarşamba Toplantıları devam ediyor.

Bu hafta gerçekleşen toplantıya, Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği Başkanı Ahmet Tekcan, Yönetim Kurulu üyeleri Ali Osman Esin, Uğur Atalık, Sebahattin Yönal, Seçkin Öztürk başta olmak üzere dernek üyelerimiz Ahmet Erdoğan, Hasan Ceylan, Mehmet Balcı, Duran Arslan, Adem Yurtoğlu, Mehmet Topal, Mustafa Parlak, Erdem Danış, Muharrem Yılmaz katıldı. Kurucu Başkanımız Ali Öcal ve 3.Dönem Başkanımız Faruk Çalışıcı’nın da takip ettiği toplantıda misafirlerimiz de vardı.

Keçiören Belediyesi eski Meclis üyesi ve MKE Ankaragücü Kulübü eski yöneticilerinden Fidayet Özkan ve Çamlıdere Dernekler Federasyonu (ÇADEF) eski Başkanı Ahmet Gövez de bizimle birlikteydi.

Dernek Başkanımız Ahmet Tekcan, açılış konuşmasında kısaca 1 Kasım 2006 tarihinden günümüze kadar yapılan çalışmalar ve faaliyetlerle ilgili bir kısa bilgilendirme yaptı. Bu konuşmanın ardından Fidayet Özkan ve Ahmet Gövez’e, “Hoş geldin “diyerek sözü onlara bıraktı.

HAYIRLI YOLCULUK

Ahmet Güvez ve Fidayet Özkan uzun zamandır çalışmalarını sürdürdükleri yeni bir dernek kurma çabaları ile ilgili bilgilendirme yaptılar. Özkan ve Gövez, derneğin Ankaradaki Çamlıdereliler Derneği olacağını ifade ederek, bir isimle görüştüklerini ifade edip, Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği’ni de bu konuda bilgilendirmek, görüş ve fikir alışverişinde bulmak için bu ziyareti gerçekleştirdikleri belirtiler. Bu bilgilendirmenin ardından toplantıya katılan tüm üyelerimiz görüş ve fikirlerini beyan ettiler. Çamlıdere’nin geleceğine katkı sunacak her projenin, hareketin yanında olup, destek olacaklarını beyan ettiler. Bu samimi toplantı içilen çaylar ve samimi sohbetlerle tamamlandı. Başkan Ahmet Tekcan, ülkemizin çok zor bir süreçten geçtiğini ifade ederek, 720.Çarşamba Toplantısı’nda buluşmak dileğiyle tüm katılımcılara teşekkür edip toplantıyı sonlandırdı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here