Ana Sayfa Derneğimizden Haberler DURSUN ÖZTÜRK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDUK

DURSUN ÖZTÜRK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDUK

930
0

Derneğimiz, Çamlıdere’nin yetiştirdiği değerleri ziyaret etmeye devam ediyor. Bu sefer ki ziyaretimizi Milliyetçi Hareket Partisi Çamlıdere İlçe Başkanı Mehmet Dursun Öztürk’e gerçekleştirdik.

Milliyetçi Hareket Partisi Çamlıdere İlçe 11.Olağan Kongresinde Başkanlığına seçilen Mehmet Dursun Öztürk’ü ve yönetim kurulundan İlçe Başkan Yardımcısı Ali Osman Esin, İlçe Genel Sekreteri Salih Özdemir ve İlçe Sayamanı Mehmet Uğur Atalık’ı ziyaret ederek Çamlıdere’yi ve yöremizle ilgili istişarelerde bulunduk.

Ziyarette Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği Başkanı Ahmet Tekcan, Dernek Kurucu Başkanımız Ali Öcal, Dernek 3.Dönem Başkanımız Faruk Çalışıcı ve yönetim kurulu üyelerimiz; Yakup Bilir, Abdullah Kocaman,Sebahattin Yönal, Bahri Çalışıcı, Mehmet Bakcı ve dernek üyelerimiz’den Mehmet Mandaloğlu, Mustafa Parlak katıldılar.
Dernek Başkanımız Ahmet Tekcan; Derneğimizin faaliyetleri hakkında kısa bir bilgi vererek yeni seçilen yönetime hayırlı olsun dikelerini iletti ve başarılar diledi.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Dursun Öztürk’te ziyaretten duyduğu mennuniyeti belirterek Derneğimizi yakından takip ettiğini ve başarıĺı çalışmalarından dolayı taktir ederek, yöremiz için çalışmalarımızdan dolayı teşekkür etti. Bundan sonra, Derneğimizin yapacağı çalışma ve projelerimizin yanında olacağını söyledi.
Toplu hatıra fotorafı çekilerek ziyaret sonlandırıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here