Ana Sayfa Derneğimizden Haberler HAFTALIK TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

HAFTALIK TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

291
0

Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği olarak 692.ci toplantımızı dernek lokalimizde gerçekleştirdik.

Geçen hafta Başkanlığa seçilen Ahmet Tekcan’ın, açılış konuşmasını yaparak başladığı toplantıya 30-35 arası dernek üyemiz katıldı. Konuklarımız arasında Çamlıdere Dernekler Federasyonu Başkanı Ahmet Gövez ve yönetimi, Yenimahalle Belediyesi Şentepe Semt Birimi Koordinatörü Metehan Maraş’da yeni yönetime hayırlı olsun dileyerek başarılar dilediler.

Başkan Tekcan konuşmasında, Genel Kurula katılan dernek üyelerine, misafirlere ve bir önceki yönetime teşekkür ederek “ Derneğimizde başkanlar, bilindiği üzere bir dönem seçiliyor ve bir sonraki dönem yeni birisine devrediyor. Bu seferde bayrak değişimi bize geldi ve sağolsun arkadaşlar bu görevi bize layık gördüler. İnşallah hep beraber Çamlıderemiz için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bunu da daha önce olduğu gibi hep beraber yapacağız. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” dedi. Daha sonra 6 aylık Dernek takvimini ve projelerini anlatan Tekcan konuşmasını sonlandırdı.

Başkan Tekcanın konuşmadından sonra, yeni seçilen yönetim kurulu üyelerinin görev dağılımı yapılarak karar defterine geçirildi. Toplantıya katılan dernek üyelerimize söz hakkı verilerek görüş ve önerileri soruldu.
Konuşmaların ardından önümüzdeki hafta (23 Aralık 2019 Pazartesi) günü Batıkent Final Okulları ile Çamlıdere Ormansin İlk ve Ortaokulu ortak kardeş okul Projesinin planlaması yapılarak karara bağlandı.

Üyelerimiz tarafından getirilen ikramlar için,ayrıca Dernek Başkanımızın eşi ve çocuklarından gelen çiçek için teşekkür ederiz.

Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here