Ana Sayfa Derneğimizden Haberler İFTAR YEMEĞİ HAZIRLIKLARI TAMAMLANDI

İFTAR YEMEĞİ HAZIRLIKLARI TAMAMLANDI

352
0

 

Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği’nin Geleneksel Olağan Haftalık Çarşamba Toplantısı Genel Sekreter AHMET TEKCAN Başkanlığında dernek binasında gerçekleştirildi.

Toplantıya :

Dernek Genel Sekreteri AHMET TEKCAN ,, Dernek 3.Dönem Başkanı FARUK ÇALIŞICI,,Dernek Başkan Yardımcısı MEHMET YILMAZ,,Yönetim Kurulu Üyelerinden İMYAN EMİN CİNDORUK ve HASAN CEYLAN,,Üyelerden ve misafirlerden DURAN ARSLAN,,VEYİS ALTINTAŞ,,
A.OSMAN ESİN,,SEBAHATTİN YÖNAL,,FATİH YÖNAL,,MUHARREM YILMAZ,,ÇAMLIDERE SPOR (U19) Takım Kaptanı MUSTAFA PEKER ve (U 16) dan DEVRAN ŞAHİN ,,UĞUR ATALIK,,FETHİ YAŞAR,,HÜSEYİN SARIKAYA,,MEHMET OĞULTÜRK,,UĞUR ÖCAL,,HÜSEYİN KARAGÖZ,,ŞEVĶİ ORHON,,HAYRİNÜSHA YÖNAL,,FATMA CEREN YÖNAL,,katılmışlardır..

Toplantıda ;

Derneğin 19 Mayıs 2019 Pazar Günü Yenimahalle Belediyesi Düğün Salonunda vereceği iftar yemeğinin son hazırlıkları yapılırken,davetli listesi gözden geçirildi, gerekli detaylar incelendi ve görev bölümü yapıldı.

Ayrıca Dernek üyeleri Yenimahalle Belediyesi’nin Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlemiş olduğu , Tepekule’deki iftar yemeğine de katıldılar.

Yenimahalle Belediye Başkanı FETHİ YAŞAR da Derneği ziyaret ederek üyelerle kısa süreli bir söyleşide bulundu.

19 MAYIS 2019 PAZAR Günü Yenimahalle Belediyesi Düğün Salonu’nda yapılacak olan Ç.D.D.D’nin bu yıl 12. sini düzenlediği geleneksel iftar programına tüm üyeler, hemşerilerimiz ve yakınları davetlidır.

Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here