Ana Sayfa Derneğimizden Haberler ÇAMLIDERE’Lİ AĞAÇÖREN KAYMAKAMIMIZI TANIYALIM

ÇAMLIDERE’Lİ AĞAÇÖREN KAYMAKAMIMIZI TANIYALIM

1524
0

Biz Çamlıdere’liler olarak o kadar büyük bir aileyiz ki, nereye gitseniz illaki bir hemşerimizle karşılaşabiliyoruz. Son zamanlarda da bürokrat anlamında nereye gitsek bir hemşerimizi görmek mümkün. İşte Onlardan birisi de Kaymakam Osman Acar.

Aksaray Ağaçören Kaymakamı olan Osman Acar bey’e görevinde başarılar diler, her daim yolunun açık olmasını dileriz.

Derneğimizinde üyesi olan Kaymakamızı kısaca tanıyalım…

11 Eylül 1988 yılında Ankara ili Çankaya ilçesinde doğdu. Aslen Çamlıdere’li olan Osman Acar, İlk ve orta okulu Ankara Gazi Osman Paşa İlköğretim Okulu’nda ,lise eğitimini ise Ankara Yenimahalle ilçesi Halide Edip Lisesi’nde tamamladı.Başkent Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler  Bölümü , Anadolu Üniversitesi  İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü bitirdi.Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tarih Bölümü son sınıfta akademik eğitimine devam etmektedir.

        Çankaya Üniversitesi Soyal Bilimler Enstitüsünde Siyaset Bilimi Tezli Yüksek Lisans Bölümünde yüksek lisans yapmıştır,tez aşamasında akademik çalışmalarına devam etmektedir.2018 yılında İçişleri Bakanlığının yapmış olduğu Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak 12.03.2019 tarihinde Kütahya Valiliği’nde Kaymakam Adayı olarak göreve başlamıştır.

        Diyarbakır ili Bağlar ilçesinde Kaymakam Refikliği , Rize ili Pazar ilçesinde  Kaymakam Refikliği yaptı, ardından Giresun ili Keşap ilçesi ve Rize ili Derepazarı ilçesi  Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu.Kaymakamımız Osman ACAR 28.10.2019 tarihinde Bakanlık onayı ile ilçemizdeki görevine başlamıştır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here