Ana Sayfa Derneğimizden Haberler İLÇEMİZDE ZİYARETLERDE BULUNDUK

İLÇEMİZDE ZİYARETLERDE BULUNDUK

580
0

Çamlıdere ve Doğa Dostları olarak eğitime ve öğrencilerimize desteğimiz devam ediyor.

“Bir Nesle İlham Olmak” anlayışıyla çıktığımız yolda her sene bira daha üstüne koyarak ilerliyoruz. İlçemizdeki bir çocuğu sevindirmek, onunla gözgöze gelmek ve elini sıkmak bizi herşeyden daha çok mutlu etti ve etmeye devam edecek.

Bu anlayış ile dün, Ahmet Tekcan Başkanımızın öncülüğünde, yönetim kurulundan Hasan Hüseyin Erşahin, Ahmet Eroğlu, Ali Osman Esin, Abdullah Kocaman, Murat Güngör, Mehmet Aydoğan, Bahri Çlaışıcı,Mehmet Uğur Atalık, Mehmet Balcı ve Yakup Bilir tarafından  ilçemizdeki okulları ziyaret ederek onların dertlerini ve sıkıntılarını dinledik. Elimizden geldiği kadar onların sorunlarına yardımcı olmaya çalıştık.

İlk olarak; Osmansin Okulunu ziyaret ederek öğrencilere bot ve kırtasiye yardımlarını teslim ettik ve Okul Müdürü Arzu Çelikel  ve öğretmenlerle sohbet ederek okuldan ayrıldık.

Daha sonra Kuran Kurusunu ve Çamlıdere İmamhatip Lisesini ziyaret ederek Ramazan Özcan Müdürümüzle yeni yapılan okulumuzu gezdik ve hayran kaldık. Kırtasiye malzemelerimizi teslim ederek okuldan ayrıldık.

TERMAL HAMAMA HAYRAN KALDIK

Ardından Belediye Başkanımız Hazım Caner Can Bey’i makamında ziyaret ederek Çamlıdere’ye yaptığı hizmetler ve yapacağı hizmetler konusunda fikir alışverişinde bulunduk.

Yapımı sona eren Termal Hamamı gezdiren Belediye Başkanımız; “Çamlıdere ve Doğa Sostları Derneği yöremiz için yarralı bir dernek. Çalışkanlığı ve projeleri ile diğer sivil toplum örgütlerine örnek oluyor. “ dedi. Başkanımız Ahmet Tekcan’da, Belediye Başkanımıza sıcak ilgisinden ve ilçemize yapmış olduğu sayısız hizmetler ve yeni açılacak Termal Hamam için teşekkür etti.

Son olarak Çamlıdere Çok programlı Liseyi ziyaret ederek Muharrem Balaban Müdürümüz ve öğretmenlerimizle hasbihal ettik ve Kütüphanelerini gezdik. Kırtasiye yardımlarımızı teslim ederek yanlarından ayrıldık.

SON DURAĞIMIZ TÜRBE OLDU 

Ziyaretlerimizin ardından, ilçemizin manevi mimarı ve moral tapusu Şeyh Ali Semerkandi Hazretleri türbesini ve Derneğimizin ikinci Başkanı rahmetli Gürsel Eylenin mezarını ziyaret ederek Ankaraya döndük.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here