Ana Sayfa Derneğimizden Haberler DERNEĞİMİZİN 5. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

DERNEĞİMİZİN 5. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

692
0

 

Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneğinin 5. Olağan Genel Kurulu büyük bir katılım ve coşkuyla yapıldı. Divan Başkanlığını Kurucu Başkan, Ali Öcal’ın yaptığı Genel kurulda, Divan Katipliğini Faruk Çalışı ve Zafer Karayazgan yaptı.

Şantepe de bulunan Dernek lokalinde gerçekleştirilen toplantı da, Açılış İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile yapıldı. Ardından Başkanımız Barbaros Yılmaz faaliyet raporlarını okudu. Faaliyet, disiplin raporlarının görüşülüp ibra edilmesinden sonra dilek ve temenniler bölümünde üyelerimize ve konuklarımıza söz verildi.

MHP Başkan yardımcısı Yaşar Yıldırım da konuklar arasındaydı ve kısa bir konuşma yaparak, Genel kurula başarılar diledi. Bütçe görüşmeleri nedeniyle toplanıdan erken ayrılmak zorunda kaldı.

AKP İlçe Başkanı Osman Erkan Parmaksız, Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin Yurtoğlu, Altındağ Ak Parti Meclis Üyesi Ali ihsan Ceylan, Keçiören Mhp İlçe Başkanı Arif Aksu, İş Adamı Osman Sancak, Halk Ekmek Eski Genel Müdür Yardımcısı Durali Keleş, Çamlıdere Mhp İlçe Başkan Yardımcısı Dursun Öztürk, Osmansin Dernek Başkanı Durmuş Atasoy, Gümele Köyü Dernek Başkanı Şahin Altaş, Yediören Köyü Dernek Başkanı Hacı Öztürk, Çukrören Köyü Dernek Başkanı Enver Çavuşoğlu, Dörtkonak Köyü Derneği (Konakder) Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Eroğlu, Taşova Eski Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza Atasoy, Öğretmen Mahir Can, Fatih Yönal, Sebahattin Yönal, Yılmaz Cesur, Erdem Daniş, Hasan Özçelik ve Uğur Atalık söz alarak derneğimizin faaliyetleri ve gelecekte yapacağı projeler hakkında düşüncelerini ortaya koydular.

Konuşmaların genelde temel felsefesi; Çamlıderenin birlik beraberliği ve bu minvalde Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneğinin önemli bir konumda olduğuydu. Taptıkları yapacaklarının teminatı olan Derneğimiz, yeni dönemde de etkinliklerine hız vererek devam edecektir. Çünkü inancımız ve beklentilerimiz ortak, Çamlıdere ve yöresine yardım etmek ve onlarla birlikte güzel yarınlara koşmak.

Konuşmalarının tamamlanmasın ardından tek liste ile girilen seçimlerde Ahmet Tekcan’ın Başkanlığı oy birliği ile kabul edildi.

Tekcanın listesinden şu isimler yer alıyor; Başkan Ahmet Tekcan, Genel Sekreter Ali Osman Esin, Sayman Bahri Çalışıcı, Başkan Yardımcısı H.Hüseyin Erşahin , Başkan Yardımcısı Murat Güngör, Başkan Yardımcısı Hüseyin Sarıkoç, Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Eroğlu, Üye Abdullah Kocaman, Üye Mehmet Aydoğan, Üye Sebahattin Yönal , Üye Mehmet Uğur Atalık
Denetleme Kurulu Üyeleri; Başkan Yakup Bilir, Üye Mehmet Ali Balcı, Üye Seçkin Öztürk

Yönetim Kurulunun ibra edilmesinden sonra teşekkür konuşması için kürsüye davet edilen Başkan Ahmet Tekcan, Genel kurulun şahsına ve arkadaşlarına gösterdiği teveccühe teşekkür ederek, yönetim ve denetim kurulu üyelerini sahneye davet edip teker teker söz verip kendilerini tanıttı.

Genel kurul çekilen toplu fotoğraflar sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here