Ana Sayfa Derneğimizden Haberler VEYİS ALTINTAŞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

VEYİS ALTINTAŞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

419
0

Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği yönetim kurulu üyelerimizle birlikte, dernek üyemiz Veyis Altıntaş’ı yeni açtığı iş yeri için hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Eski iş yerinden taşınarak, İvedik Organize Sanayi Bölgesinde tekrar hizmete giren ALTINTAŞ OTOMOTİV’i; Dernek Başkanımız Ahmet Tekcan, Genel Sekreter Ali Osman Esin, Dernek Yönetim Kurulu Üyelerimiz  Mehmet Uğur Atalık ve Sebahattin Yönal, 4. Dönem Başkanımız Barbaros Yılmaz, Üyelerimizden Ahmet Erfoğan, Hasan Ceylan, Mehmet Mandaloğlu, İmyan Emin Cindoruk, Mustafa Parlak ve Ahmet Aydaoğan katıldılar.

Günün anısına Çamlıdere Sevdalısı, gönül adamı Altıntaş Otomotiv sahibi Veyis Altıntaş abimize çok özel bir tablo hediye ettik. Bu tablonun hazırlanma savhasında katkılarından dolayı 3.Dönem Dernek Başkanımız Faruk Çalışıcı’ya teşekkür ederiz.

Ayrıca; işleri dolayısıyla aramızda olamayan Dernek Kurucu Başkanımız Ali Öcal’da toplantıya telefonla bağlanarak hayırlı olsun dileklerini iletti.

Misafirperverliği , sıcak karşılaması ve ikramlarından dolayı Veyis Abimize teşekkür eder, yeni iş yerinde bol kazançlar dileriz.

Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here