Ana Sayfa Derneğimizden Haberler ADEM CEYLAN BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİK

ADEM CEYLAN BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİK

303
0

Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği olarak herkesin yakından tanıdığı, Çamlıderemizin değerli ağabeyi Adem Ceylan’ı MYK Başkanlığında ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledik.

Ziyarette, Dernek Başkanımız Ahmet Tekcan, Kurucu Onursal Başkanımız Ali Öcal, 3.Dönem Başkanımız Faruk Çalışıcı, Başkan Yardımcımız Hasan Hüseyin Erşahin, Basın ve Medya’dan Sorumlu Başkan Yardımcımız Ahmet Eroğlu, Genel Sekreterimiz Ali Osman Esin, Yönetim Kurulu üyemiz Mehmet Uğur Atalık, Dernek üyelerimiz Ahmet Erdoğan, Hasan Ceylan, Mustafa Parlak, Adem Yurtoğlu katıldılar.

Derneğimizin aynı zamanda üyesi olan değerli abimize,  Faaliyetlerimiz hakkında kısa bir bilgilendirme yapan Dernek Başkanımız Ahmet Tekcan” Adem Ceylan ismi sadece Çamlıdere için değil, Ankara ve yöremiz içinde çok önemli. Başı sıkışan ve derdi olanın her zaman yanında oluyorsunuz Allah sizden razı olsun. İnşallah daha iyi yerlerde sizleri görmek isteriz” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Adem Ceylan’da” Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği her zaman benim gözümde farklı bir dernektir. Çünkü çalışan ve üreten bir dernek. Çalışmalarınızla her zaman taktiri hak ediyorsunuz” dedi.

Yaklaşık üç saat süren sohbette, Çamlıdere ve yöremiz hakkında önemli konularda istişareler yapıldı. İçilen demli çaylar ve hoş sohbet’in ardından toplu fotoğraf çekimi sonrası ziyaret sonlandırıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here