Ana Sayfa # OKTAY BAŞKAYA BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİK

OKTAY BAŞKAYA BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİK

245
0

Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği olarak, önemli görevlere atanan hemşerilerimizi ziyaret ederek görevlerinde başarılar dilemeye bugün de devam ettik.

Bir kaç ay önce, Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ 3.Bölge Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanlığına atanan fakat Covit-19 nedeniyle ziyaretini gerçekleştiremediğimiz değerli hemşerimiz Oktay Başkaya’yı makamında ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledik.

Ziyarette, Dernek Başkanımız Ahmet Tekcan, Kurucu Onursal Başkanımız Ali Öcal, 3.Dönem Başkanımız Faruk Çalışıcı, Basın ve Medya’dan Sorumlu Başkan Yardımcımız Ahmet Eroğlu, Genel Sekreterimiz Ali Osman Esin, Yönetim Kurulu üyelerimiz Mehmet Aydoğan, Mehmet Uğur Atalık, Dernek üyelerimiz Hasan Ceylan, Mustafa Parlak, Adem Yurtoğlu katıldılar.

Dernek Faaliyetlerimiz hakkında kısa bir bilgi veren Dernek Başkanımız Ahmet Tekcan” Böyle önemli görevlerde hemşerilerimizi gördükçe heyecanlanmamak elde değil. Allah yolunu bahtını açık eylesin. Daha nice yüksek görevlerde sizleri görmek isteriz” dedi. Ardından Oktay Başkanı Derneğimize çay içmeye davet etti.

Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneğinin yöremiz ve Ankara için ne kadar yararlı bir dernek olduğundan bahseden Oktay Başkaya’da ziyaretetn duyduğu memnuniyeti belirterek en kısa zamanda Derneğimizi tekrar ziyaret edeceğini söyledi.

İçilen demli çaylar ve hoş sohbeti’in ardından toplu fotoğraf çekimi sonrası ziyaret sonlandırıldı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here